سوالات متداول​

بسیاری از ادکلن ها در مسیر ورود به کشور در جابجایی و محل قرار گیریشون پیش میاد که جعبه هاشون از بین میرن و یا مثلا در مواردی شیشه عطر ها خط مو خش میافته و حتی پیش میاد که گاهی یک ادکلن میشکنه و مایع اون روی بقیه ادکلن ها میریزه و شیشه اونها رو کدر میکنه.به همین دلیل تقریبا ادکلن های بدون جعبه رو نصف قیمت میفروشیم.وگرنه اگر ادکلنها سالم بمونند و یا با جعبه باشند ادکلن به مغازه دار ها فروخته میشه

بله. تمامی ادکلن های بدون جعبه ای که ما کار میکنیم اورجینال هستن. برای همین هست ما مهلت تست ۲۴ ساعت به مشتری میدیم برای اینکه خیالش از این موضوع راحت باشه.

همه کارهای اورجینال ( به جز تسترهای شرکتی که اوجینال نیستند)  تا ۲۴ ساعت مهلت تست دارند

اگر از نظر مشتری اصل نبود، ادکلن را  مرجوع میکنید و کل مبلغ عودت داده میشه ولی هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد. فقط این نکته رو بخاطر داشته باشید که هزینه ارسال و برگشت محصول به عهده خریدار هست.

تسترها مرجوعی ندارند

1 – از طریق وب سایت و پرداخت به وسیله درگاه
2- از طریق اینستاگرام به آدرس atrkade_na30m@
3- از طریق تلگرام به آدرس atrkade_na30m@

به صورت کلی ماکزیمم زمان تحویل ادکلن از زمان پرداخت شما یک هفته خواهد بود.

تحویل های خارج از تهران و تحویل هایی که با پست انجام میشه پنجشنبه های هر هفته خواهد بود.

 ولی برای تحویل های تهران معمولا از دو تا سه روز بعد از پرداخت تا نهایتا یک هفته محصول شما تحویل خواهد شد.

پرداخت وجه از طریق تمامی کارتهای عضو شتاب امکانپذیر است و شما می توانید از طریق درگاه بانک داخل وب سایت پرداخت خود را انجام دهید.

به هیچ وجه پرداخت در محل نداریم.

تمامی سفارشات برای دوستانی که ساکن تهران می باشند پیک میشود و برای دوستانی که ساکن شهرستان می باشد پست خواهد شد

هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد و هزینه پست هر عطر به شهرستان ۱۵ هزار تومان می باشد.

مشتریان محترم پس از دریافت کد پیگیری از طریق سامانه پیگیری مرسولات پستی به ادرس tracking.post.ir  میتوانند بسته خود را رهگیری کنند

با توجه به اینکه بسته ها کاملا سالم تحویل پست میگردد و حتی در صورتی نشتی داشتن هم پست تهران بسته را جهت ارسال قبول نمیکند ، لذا هرگونه آسیب فیزیکی پس از دریافت مانند شکسته شدن عطر، خرابی والف یا …. پس از پس فرستادن عطر نصف هزینه عودت داده خواهد شد.

دقت داشته باشید تنها در صورتی که ادکلن مورد نظر از نظر خریدار اورجینال نباشد و فقط و فقط تا قبل از گذشتن ۲۴ ساعت بعد از تحویل محصول به خریدار میتوانید جهت عودت هماهنگی های لازم را انجام دهید.

لطفا دقت کنید با رایحه مورد نظر را قبلا آشنا باشید زیرا در صورت دوست نداشتن رایحه ادکلن مورد نظر پس گرفته و یا تعویض نخواهد شد.